SPŠ a SOŠGS Most vítězem Kantorsport futsal cupu 2015

Ve středu 10.6.2015 se SPŠ a SOŠGS Most zúčastnila neoficiálního mistrovství Čech Kantorsport futsal cupu. Turnaj se odehrál ve fotbalovém areálu v Neštěmicích. Během turnaje jsme ani jednou nepoznali hořkost porážky a zaslouženě obsadili  1.místo a celý turnaj vyhráli !!!!!!!!!!

Turnaje se zúčastnilo 13 škol převážně z Ústeckého kraje, ale i z Prahy a Plzně. Hrací čas byl 1×10 minut hrubého času. Školy byly rozděleny do dvou skupin – skupina A (SPŠ a SOŠGS Most, Gymnázium V. Šmejkala ÚL, SOŠ Lovosice, TRIVIS ÚL, Marketing Plzeň, EOA Děčín, SŠST Panský Dvůr ÚL) a skupina B (ESOZ Chomutov, SPŠ a SOŠ ÚL,  VOŠ a ŠŠ Managementu Praha, SŠOŘS a ZŠ ÚL, SPŠ Stříbrníky ÚL, SPŠ Resslova). Z každé skupiny postupovaly dvě nejlepší školy, které se utkaly křížem v semifinále. Nejdříve jsme si v semifinále hladce poradili s VOŠ a SŠ Managementu Praha a ve finále jsme na pokutové kopy porazili SŠST Panský Dvůr, čímž jsme celý turnaj opanovali.

Finále :

SPŠ a SOŠGS Most – SŠST Panský  Dvůr ÚL   4:3 po pk (3:3 – 3:2 penalty)

Slovo coache :  Musím pochválit kluky za předvedenou hru, také za slušné chování  a v neposlední řadě za skvělou reprezentaci školy !!!!!!!!!!!!

Sestava SPŠ a SOŠGS Most :

Kunz Tomáš (brankář) – Haspra Lukáš, Pečner Pavel, Zícha Daniel, Vild Daniel, Macháček Milan, Urban Adam, Mikeska Tomáš, Záruba Jakub, Mgr. Jan Novák (coach)