Pohár Josefa Masopusta – Krajské finále ve fotbalu

Dne 18.4.2012 se konalo krajské finále ve fotbalu – O pohár Josefa Masopusta. Turnaje se zúčastnilo 7 vítězů okresních kol v Ústeckémkraji (Gymnázium Most, Gymnázium Chomutov, Gymnázium Děčín, Gymnázium Teplice, VaSOŠ Roudnice, SŠ Trmice – Ústí, SOŠ a SOUŽatec) a Střední průmyslová škola Most, která startovala na “divokou kartu”.

Turnaj se odehrál v TCM Baníku Souš a to jak na přírodní, tak i na umělé trávě. Hrací doba byla 2 x 15 minut. Týmy byly nalosovány do dvou skupin po čtyřech, z nichž 2 týmy postupovaly do vyřazovacích bojů. V semifinále se utkaly školy ŠPŠ Most a Gymnázium Most (1:0) a SŠ Trmice – Ústí proti Gymnáziu Teplice (1:3). V následném finálovém utkání se po vyrovnaném boji a výsledku 2 : 0 radovali hráči Gymnázia Teplice, i když více šancí měli fotbalisté SPŠ Most. Třetí místo nakonec obsadilo Gymnázium Most.