Úspěch žákyň oboru Gastronomie na soutěži Gastro Labe 2026, Děčín
Dvě žákyně druhého ročníku oboru Gastronomie reprezentovaly naši školu na 10. ročníku soutěže mladých číšníků Gastro Labe 2026, která proběhla 16. dubna 2026 v prostorách Centra pivovaru Děčín. Soutěž byla zaměřena na odborné dovednosti v oblasti obsluhy. Soutěžní disciplíny zahrnovaly čepování a servis piva a také přípravu studeného předkrmu přímo u stolu hosta, doplněnou o…
